Tagasi üles

Gaselli Kongress on tunnustus ja inspiratsiooniüritus kiiresti kasvavate firmade omanikele ja juhtidele, kelle võimekusest ja tööst sõltub Eesti majandus.

Programm

 • kohvitass

  Registreerimine ja hommikukohv

 • mandel

  Äripäeva peatoimetaja 

  Meelis Mandel

 • Joel Ostrat

  “Küpsetab, naudib, elab”

  kokk ja restoraniärimees Joel Ostrat

  Loe veel

  Esimene Joeli restoran Cafe Truffe avas uksed enam kui 12 aastat tagasi. Ja on jätkuvalt Tartu raekoja platsi armastatuim restoran. Särtsu täis Joel on ühtekokku käima pannud 15 restorani. Kirjutanud huvitava kokaraamatu ning sisenenud jaemüügiturule – Gustavi ja Joel Ostrati kaubamärkide all müüakse nii Werneri kohvikust tuntud kooke kui ka valmistoite. Mees, kes mitte vaid ei juhi oma ettevõtteid, vaid ise tõepoolest ka oma klientidele toitu valmistab, ütles 2016. aastal: “Nüüd on kõik. Olen endale lubanud, et sel aastal enam ühtki uut kohta ei ava.“ Mida teeb Joel niivõrd teistmoodi, et suudab sisuliselt aastast aastasse avada ühe eduka äri? Ja veel enam – juba loodud äridele konkurendi! Hoogsast kasvamisest annab aimu ka Mattias Cafe OÜ, mis on kaks aastat järjest olnud gasellettevõte. Gaselli Kongressi laval räägib Joel, kui karm äri pealtnäha glamuurne restoranindus tegelikult on ja kuidas iseendale konkurente luues kasvada ja ellu jääda.

 •  

 • Indrek Laul

  “Estonia sinu elutoas”

  Estonia Klaverivabriku omanik Indrek Laul

  Loe veel

  Indrek Laul on Eesti ühe märgi ja eduka ekspordiartiklina tuntud Estonia tiibklaverite tootja Estonia Klaverivabriku omanik. Ta on olnud klaveritootmises 1991. aastast, nii et tänavu läheb tal 25. aasta. Indrek Laul õppis Tallinna Muusikakeskkoolis klaveri erialal ja seejärel Tallinna Konservatooriumis,  jätkas õpinguid Belgradi kunstiülikoolis ja seejärel  New Yorgi Juilliard Schoolis. Võõrsil sai veedetud ühtekokku 24 aastat. Naastes Eestisse, on Indrek Laul veendunud et rahvusvahelise edu saavutamiseks on lisaks pilli heale kõlale oluline ka klavervabriku lugu, mis näitab, et armastus muusika vastu antakse edasi põlvest põlve. Selleks, et suurele turule siseneda, peab asi olema väga selgelt kahe jalaga maa peal. Pilli kvaliteet peab olema tasemel, mis on suuteline ja võimeline võistlema rahvusvahelisel turul. Bluffida siin ei saa!

 • poder

  Selguvad Äripäeva Gaselli TOPi võitjad.

  Palju õnne ja edu kiiretele kasvajatele!

 • Lõuna ja suhtlemine

 • Anastassia Kovalenko

  “Kaotusega ei lepi!”

  poliitik, jurist ja motosportlane Anastassia Kovalenko

  Loe veel

  „Ma ei seisa kunagi paigal – kui midagi saavutan, siis mõtlen, mis edasi saab, mis on järgmine samm, milline on minu järgmine missioon,” on öelnud Anastassia Kovalenko enda kohta. Eelmisel aastal valiti ta Eesti aasta parimaks naismotosportlaseks. Praegu osaleb ta Itaalia meistrivõistlustel, kus augusti etapil sai naiste arvestuses teise koha. Haridusest lugupidavast perekonnast pärit Anastassia ennast tippsportlaseks ei pea. Nõnda on ta hoogsalt sisenenud poliitikasse – 2017. aasta kohalike omavalitsuste valimised olid Kovalenko jaoks võidukad – nüüd lööb ta kaasa Tallinna linnavolikogus. Juristi haridusega ning advokaadibüroo Soraineni kogemusega Anastassia Kovalenko aga kohut ei armasta. Ta on võtnud eesmärgiks parandada inimeste elu ilma kohtusse jõudmata, sest kohus on tema jaoks paik, kuhu lähevad kaotajad.

 • Triin Peips

  “Vabastiilis metsanduses”

  Gasellettevõtte Ökopesa OÜ omanik ja endine suustaja Triin Peips

  Loe veel

  Endise laske- ja murdmaasuusatajana, aktiivse sportlasena (kuni aasta 2009) asutas Triin Peips Ökopesa 2007. aasta kevadel. Ta alustas üksi ja metsaistutamisega. „Suusasportlasena mul sponsoreid ei olnud ja oli vaja raha teenida. Mingi hetk tabasin end mõttelt, et istutamisteenust võiks osutada oma ettevõtte alt,“ räägib Peips.

  Töötajaskond on aastatega kasvanud kolmekümnepealiseks – firmas töötab 27 meest ja ainult 3 naist. Mahlaka ütlemisega Triin sobib meeste kollektiivi etteotsa kui valatud. Endale pähe ta kellelgi istuda ei lase. Triin ütleb, et tööd peab tegema. Eriti ettevõtte alguses peab tööd rõvedalt palju tegema. Kui vaja, ka puhkepäevadel ja öösel!

 • kohv

  Virgutuspaus

 • Reet Aus

  Vastutab ja loob

  Tunnustatud disainer, Aus Design omanik Reet Aus

  Loe veel

  „Teen uuesti. Ei õnnestu, proovin uuesti. Ei õnnestu, proovin jälle. Iga kord üritan leida uut nurka ja lõpuks õnnestub“, jagab tarkusi Reet Aus, firma Aus Design omanik ja tunnustatud disainer. Tema tunnustusi võibki jääda loetlema: ta on reastatud ühena 20-st Põhja-Euroopa olulisematest naisettevõtjatest, Silmapaistev noor eestlane 2014, ajakirja Anne ja Stiil aasta naine 2013, Kodanikuühiskonna aasta ettevõtja.  Esimese ettevõtte lõi Reet juba kooliajal, palgatööd ei ole ta kunagi eesmärgiks pidanud ja on seda isegi teadlikult vältinud. Reeda tugev külg on disainimine, ka meeldib talle tootearendusprotsess. Reet armastab probleemide ülesleidmist ja nende lahendamist. Ta on õppinud ebavajalikust loobudes eesmärgi poole teed rajama.

 • Norris

  Mobiilse pankuri tähelend

  Kiirelt kasvava mobiilse panga Monese asutaja ja juht Norris Koppel

  Loe veel

  Norrisel on pikaajaline kogemus ettevõtluses Suurbritannias, olles asutanud nii B2C kui B2B finantsettevõtteid. Kuid tähelend algas hoopis 2015.aasta sügisel, kui Norris avas Suurbritannia esimese mobiilse panga Monese. “Idee luua Monese sai alguse isiklikust kogemusest, kui kolisin Londonisse ja avastasin, et välismaalasena on kohalikku pangakontot bürokraatia tõttu avada ülikeeruline ja aeganõudev,” tõdeb Norris. Tema asutatud pangaga on nüüdseks liitunud 300 000 kasutajat ja ettevõte pakub teenuseid juba 20s riigis. Monese ambitsiooniks on saada maailma kõige avatumaks pangaks – tänu tehnoloogiale võimaldab ettevõte igaühele hõlpsat ja soodsat ligipääsu rahvusvahelistele pangateenustele. Monese on hetkel maailma kõrgeimate reitingutega digitaalpank ja on pärjatud mitmete auhindadega. Kokku on Monese kliendid teinud tehinguid enam kui 1 miljardi euro ulatuses. Ettevõte on kaasanud nimekatelt Eesti ja rahvusvahelistelt investoritelt investeeringuid 16 miljoni dollari ulatuses.

 • Kaidi Ruusalepp

  Idufirmade börsi hai

  Kaidi Ruusalepp, start-up’ide börsi Funderbeam asutaja ja juht

  Loe veel

  Kas ma ärkan hommikul üles tundega, et ei jõua tööle minekut ära oodata, ja lähen õhtul koju, et oodata hommikut – sest elu tööl on põnev? Just sellise tunde tekitab töö Kaidi Ruusalepale, kes on start-up’i Funderbeam üks asutajatest ja tegevjuht. Kaidi Ruusaleppa peetakse üheks kõige mõjukamaks naisettevõtjaks Euroopas.
  Kaidi Ruusalepp alustas oma tööteekonda Riigikantseleist, kui ehitati üles e-Eestit, ja lõpetas Tallinna Börsiga, mis seal oldud aastate jooksul muutus paljude ülevõtmiste tulemusel suure rahvusvahelise korporatsiooni kohalikuks kontoriks. Kõik need organisatsioonid on ühel või teisel kujul Eestit kujundanud. Nüüd loodab ta, et ei hakka kujundama mitte ainult Eestit, vaid tervet maailma. „Ma ei jäta siin tagasihoidlikkusele ruumi, sest väikeses riigis peab suurelt mõtlema. Muidu on lihtsalt olemine!“ lausub ta.

Kavas on ka üllatusesinejad, kes veavad suud kõrvuni!

* kavas võib tulla ette muudatusi, korraldaja ei vastuta heade esinejate lisandumise eest 

Miks tulla Gaselli Kongressile?

Gaselli Kongress on tunnustus ja inspiratsiooniüritus kiiresti kasvavate firmade omanikele ja juhtidele, kelle võimekusest ja tööst sõltub Eesti majandus.

 1. Gaselli Kongress on praktiline, sest ettekanded pakuvad kogemust ja nõuannet. Esinejad teavad täpselt gasellide ees seisvaid valikuid ja on paljud neist ise läbi teinud.
 2. Gaselli Kongress on inspireeriv, sest ettekanded on tõelised (ettevõtlus)lood sellest, kuidas inimesed on raskustega võidelnud, mitte igavad või ülesuhkrustatud esinemised. Üles astuvad inimesed, kellele mõeldes tahaks öelda „Wow!“ .
 3. Esinejatel on sõnum just väikettevõtetele, nad räägivad asjadest, millega iga väikeettevõtja suudab ennast samastada.
 4. Esinejad on tuntud ettevõtjad ja põnevad inimesed. Olav Ehala, Anastassia Kovalenko, Kaidi Ruusalepp, Joel Ostrat  jt räägivad Gaselli Kongressil ausalt oma loo saadud kogemustest ja õppetundidest.
 1. Gaselli Kongress loob hea tunde kõikidele osalejatele, sest see on avalik tunnustus kõigile kiiresti kasvavatele ja töökatele ettevõtetele.
 2. Gaselliliikumine kogub Eestis hoogu. Äripäev, Delovoje Vedomosti ja teised Äripäeva väljaanded portreteerivad gaselle aastaringselt.
 3. Gaselli Kongress tuleb rahva ette tuntud headuses – see toimub 18. korda. Täpselt sama vana on ka Eesti gaselliliikumine. 

  Loe Äripäevas ilmunud lugusid Gasellist SIIT

VAATA EELMISTE AASTATE GALERIISID

Vaata 2014 aasta galeriid Vaata 2015 aasta galeriid  Vaata 2016. aasta galeriid Vaata 2017. aasta galeriid

OSALEJAD
20.02.2018 seisuga 388 osalejat

Ann-Lisett Rebane, REBANE
Valter Koost, ÖSEL CONSULTING
Mihhail Ljanin, ALLER COACH
Mihkel Sari, SARI
Nikolai Tovarnitski, ESECOM INTERNATIONAL
Tarvo Erimäe, ERIMÄE
Urmas Ruus, ESECOM INTERNATIONAL
Victoria Tääker, EBS ÜLIÕPILASESINDUS
Kris Maiber, EBS ÜLIÕPILASESINDUS
Väino Reintamm, ESECOM INTERNATIONAL
Heli Eigi, MEFAB
Jake Rahu, ESECOM INTERNATIONAL
Josepha Miltony, TESTLIO
Kaisa Pilnik, EBS ÜLIÕPILASESINDUS
Kerdo Pohl, EBS ÜLIÕPILASESINDUS
Virko Kuusk, EBS ÜLIÕPILASESINDUS
Margus Pahtma, MARKIT HOLDING
Katri Laiv, HYUNDAI MOTOR BALTIC
Piret Luuk, MARKIT EESTI
Piret Raja, HYUNDAI MOTOR BALTIC
Pirjo-Andra Põõsaste, ÄRIPÄEV
Tõnu Tamm, MARKIT EESTI
Aleksandra Nikonovich, HYUNDAI MOTOR BALTIC
Aljona Poolak, ÖKOPESA
Anne Lepik, ÄRIPÄEV
Anneli Pajus, MARKIT EESTI
Anu Aleste, ÖKOPESA
Erko Luhaäär, RADIUS MACHINING
Igor Shvets, MARKIT EESTI
Janek Eskor, TOPAUTO
Jekaterina Lesnikova, TOPAUTO
Margus Vahemäe, MARKIT HOLDING
Merike Errit, ÄRIPÄEV
Kristel Taal, VIGALA FOOD
Niina Laansoo, LAANSOO
Petra Holm, ÄRIPÄEV
Renate Steinberg, ÄRIPÄEV
Ruth Jaama, ÄRIPÄEV
Silver Kleimann-Leimann, ÄRIPÄEV
Tatjana Suurkask, SUURKASK
Alyona Stadnik, ÄRIPÄEV
Ester Luiga, ÄRIPÄEV
Gretel Aess, ÄRIPÄEV
Jacqueline Maxine Jürgens, ÄRIPÄEV
Jaroslav Tavgen, ÄRIPÄEV
Karli Kannenberg, NORDECON
Katri Kivine, ÄRIPÄEV
Kersti Meimer, ÄRIPÄEV
Kirti Asperk, VIGALA FOOD
Monika Tooming-Varblane, FUNDERBEAM
Silver Siimon, SIIMON
Ivar Õuekallas, POWERHOUSE
Uku Velbri, ESTONIA KLAVERIVABRIK
Triin-Maret Laul, ESTONIA KLAVERIVABRIK
Liis Sinijärv, ÄRIPÄEV
Kirke Klemmer, ÄRIPÄEV
Marcus Daniel Saar, ÄRIPÄEV
Margit Kannus, ÄRIPÄEV
Margus Unt, ADDUCO
Oliver Tarkus, CREDITINFO EESTI
Piia Sander, ÄRIPÄEV
Piret Mütt, TELIA EESTI
Priit Künnap, MARKLAND TRADE
Raivo Malter, RW-ESTILO
Siiri Tamm, TELIA EESTI
Stella-Kaisa Kanemägi, ÄRIPÄEV
Taavi Kottise, PHOTOBOOTH
Aali Lilleorg, ÄRIPÄEV
Andre Kütt, ADDUCO
Annika Kald, ÄRIPÄEV
Antti Adur, IM ARVUTID
Erki Murel, TELIA EESTI
Evgeny Zharankov, DEK
Heleri Järve, IM ARVUTID
Inga Meremaa, CREDITINFO EESTI
Ingrid Sentifolie, ÄRIPÄEV
Jana Mälk, TELIA EESTI
Janari Lillestik, ADDUCO
Janne Palmet, TELIA EESTI
Janno Riomar, CREDITINFO EESTI
Jussi Valdsalu, IM ARVUTID
Kadi Süvaorg, ÄRIPÄEV
Madis Nuut, TELIA EESTI
Triin Ilves, ELLINGTON PRINTING
Vladislav Prelov, HANSMIX
Kristi Brand, B&W METALL
Indrek Mäe, ELLINGTON PRINTING
Jana Kalbina, ELLINGTON PRINTING
Eero Pank, ELLINGTON PRINTING
Merilin Rahusaar, OSHINO ELECTRONICS ESTONIA
Kaia Tiitson, OSHINO ELECTRONICS ESTONIA
Tõnis Pechter, TECHNOPOLIS ÜLEMISTE
Roberta Lupp, ÄRIPÄEV
Marge Marcinkevicz, JMPRODUCTIONS
Mihhail Kutšer, DKM BROTHERS
Kuldar Kruup, EVENT CATERING
Kert Veski, EVENT CATERING
Enel Kolk, 3 SELLI
Lea Kärtner, ÄRIPÄEV
Leele Lattikas, ÄRIPÄEV
Piret Sinimets, ÄRIPÄEV
Reet Toomik, ÄRIPÄEV
Riina Kalmus, ÄRIPÄEV
Ülle Pärl, ÄRIPÄEV
Ines Hinn, ÄRIPÄEV
Irina Berg, ÄRIPÄEV
Karin Raal, ÄRIPÄEV
Katrin Tarand, ÄRIPÄEV
Dmitri Kutšer, DKM BROTHERS
Kristi Neiman, SKYLIVE TELECOM
Harles Meriste, SKYLIVE TELECOM
Tarvi Tiivoja, SKYLIVE TELECOM
Tarmo Vaik, LAOMAAILM
Aivar Vahenõmm, LAOMAAILM
Kärt Kanne, TALLINNA ETTEVÕTLUSAMET
Karmeli Luide, LAOMAAILM
Priit Hanson, HANSAKIVI
Triin Abel, TALLINNA ETTEVÕTLUSAMET
Ülle Hanson, HANSAKIVI
Jaan Lott, PK ARENDUS
Harro Puusild, ÄRIPÄEV
Semjon Gurei, GLASSIMPEX
Kristi Jõeorg, MERIBEL VOODID
Sven Kõrran, MERIBEL VOODID
Priit Vakkum, TAMEC TRADE
Mart Tomson, LUCCA
Fred Koppel, CONVERTAL
Marko Süda, VELWIN
Anna Romatšuk, PRIME LINE
Ott Jaakma, TORM METALL
Tanel Soosaar, TORM METALL
Märt Kasak, TORM METALL
Oskar Kilk, TORM METALL

Taavi Sinijärv, KRC EHITUS
Siim Kroodo, KRC EHITUS
Airi Purge, CONVERTAL
Aivar Kisel, ADDUCO
Alari Arro, ARRO & AGASILD INSENERIBÜROO
Anton Bazõlev, ADDUCO
Kuno Tammearu, PÄÄSTEAMET
Ranno Tingas, ERNST & YOUNG BALTIC
Taavi Raidma, CONVERTAL
Tarvo Iskül, PLASTOK
Toomas Tammiste, HORNETAUTO
Tõnis Agasild, ARRO & AGASILD INSENERIBÜROO
Mauri Abner, RADIS
Raido Pajusi, ÄRIPÄEV
Reelika Andresson-Kesa, ÄRIPÄEV
Evelin Süld, ÄRIPÄEV
Greete Salumägi, ÄRIPÄEV
Heleri Lõõbas, ÄRIPÄEV
Mait Lõhmus, CORE CAPITAL
Janar Jundas, E-PRODUKT
Jürgen Rätsep, NORDHOLM
Karl Jakobson, CORE CAPITAL
Kertu Karner, ÄRIPÄEV
Lisandra Treimann, ÄRIPÄEV
Jana Elken, ÄRIPÄEV
Marin Moks, LHV PANK
Meelis Mandel, ÄRIPÄEV
Pamela Must, LHV PANK
Raido Pikkar, THORGATE MANAGEMENT
Taago Hiiesalu, LHV PANK
Tiia Vok, ÄRIPÄEV
Age Raam, ÄRIPÄEV
Arko Kurtmann, LHV PANK
Aveli Auväärt, LHV PANK
Heiki Mahlakas, EHITA
Indrek Nuume, LHV PANK
Janar Merilo, THORGATE MANAGEMENT
Jekaterina Molotkova, ÄRIPÄEV
Jürgen Raag, LHV PANK
Kalmer Schüts., EHITA
Koit Uus, LHV PANK
Mari Sarapuu, ÄRIPÄEV
Marili Niidumaa, ÄRIPÄEV
Priit Vaikmaa, MONDAY MEDIA
Tanel Uibokand, RADIUS MACHINING
Uno Valgre, SPAN
Vahur Randveer, BCS AUTO
Maarek Sikamägi, RADIUS MACHINING
Daria Pervova, PROGLASS
Gert Kerde, VAPI PEOPLE
Kärtu Vaikmaa, MONDAY MEDIA
Aleksander Kolobov, PROGLASS
Martin Lokk, SWEDOL AB (PUBL) EESTI FILIAAL
Mihkel Randrüüt, TALLINN CITY APARTMENTS
Kevin Wong, TALLINN CITY APARTMENTS
Sergei Melnikov, EVOCON GRUPP
Aleksei Opahhov, EVOCON GRUPP
Sander Reitalu, ENEMAT
Martin Kolu, BB FINANCE
Piret Kotka, MY FITNESS
Raigo Sepp, RKM TEAM
Taavi Unga, THEK AUTOMAATIKA
Tiina Viilop, LOITSUKELLER
Urmo Kokmann, BB FINANCE
Marika Mäsak, MY FITNESS
Aidu Kodas, HIILASMAA
Erkki Torn, MY FITNESS
Jaanika Aluste, LOITSUKELLER
Julia Malasok, LOITSUKELLER
Jüri Reinpõld, REGNUM CONSULT
Mari-Liis Sepp, RKM TEAM
Ülle Koppel, REGNUM CONSULT
Vahur Teder, 3PARK
Kaspar Nõmberg, 3PARK
Arlis Roosi, MEFAB
Marilin Kroon, TARTU LV ETTEVÕTLUSE OSAKOND
Markko Riitsalu, HANSARENT
Tiina Kiislar, INVESTLY HOLDING
Andri Uueküla, HANSARENT
Margus Hallik, GREIFTO
Jana Zeltser, FRESELLE CUSTOMS AGENCY
Kalmer Kaurit, HANSARENT
Kert Loide, LOIDE GROUP
Argo Rebane, HANSARENT
Mikk Umbleja, EESTI KILLUSTIK
Kaukko Kiisk, ADDUCO KOLIMISTEENUSED
Andres Rätsepp, MUDARAVILA INVESTEERINGUD
Andrei Jungin, CLARO
Tiina Otsa, MY FITNESS
Kadi Maldur, MULDER
Üllar Burk, PUUMAAILM
Meelis Jakobson, FENDERNET
Nele Tullus, GOTOANDPLAY
Sulev Narusk, FENDERNET
Kertu Tiitso, TALLINNA JÄÄTMETE TAASKASUTUSKESKUS
Evelin Kuusik, MAHEMAA
Evi Kuusik, MAHEMAA
Helen Tälli, INNOMEDICA
Svetlana Sügijainen, TALLINNA JÄÄTMETE TAASKASUTUSKESKUS
Rain Rõmmelgas, TAMMELAKS
Kaur Kalk, AB POLAR
Karl Auntock, AB POLAR
Tiit Tõnspoeg, PROWOOD
Taavi Puuorg, FRANK EVENTS
Anneli Lastik, FRUX
Mait Pärg, SW ENERGIA
Maikel Lastik, FRUX
Leho Luukas, FRANK EVENTS
Toomas Meldre, LOMPKA SK
Ilona Hnõkin, MOBEX
Hanno Liiva, BALL TRANSPORT
Aleksei Hnõkin, MOBEX
Preet Russak, KUUBIK PROJEKT
Lembit Niit, L.L CORRECTOR
Laura Niit, L.L CORRECTOR
Elen Haasmaa, EESTI TÕULOOMAKASVATAJATE ÜHISTU
Andri Tops, NORDCEL CLIMATE
Tõnu Koppel, HESTA CHEMICALS
Mart-Sander Mõts, EESTI METSAMEISTER
Pille Pohlak, HESTA CHEMICALS
Karlos Airabetjan, EESTI METSAMEISTER
Tarmo Kastemäe, INNOPOLIS INSENERID
Joel Lobjakas, EESTI METSAMEISTER
Taavi Lellep, EESTI METSAMEISTER
Maido Roosimets, COMFORT AE
Margus Hinn, POWERAM ELEKTRISEADMED
Kari Maripuu, BRIGHTSPARK

Aivar Küüle, POWERAM ELEKTRISEADMED
Enno Rõõs, COMFORT AE
Teet Vaar, KATUSETARK
Valentin Prelov, HANSMIX
Katriin Laan, OTEPÄÄ REHABILITATSIOONIKESKUS
Liina Lokko, OTEPÄÄ REHABILITATSIOONIKESKUS
Marko Taevere, STARTAX
Meelis Kleinson, TINTER-PROJEKT
Raido Matsik, EHTON
Sergei Gortšinski, FERRAINVEST
Teet Reinson, EHTON
Anne Laan, OTEPÄÄ REHABILITATSIOONIKESKUS
Ave Saaber, OTEPÄÄ REHABILITATSIOONIKESKUS
Evald Girtšis, GREENYARD
Indrek Lensment, TINTER-PROJEKT
Jelena Tapner, TINTER-PROJEKT
Katre-Liis Treufeld, OTEPÄÄ REHABILITATSIOONIKESKUS
Vello Sova, TINTER-PROJEKT
Veljo Konnimois, RADIUS MACHINING
Margo Merigan, HESTIA HOTEL GROUP
Lea Tõnts, FREILE
Tarmo Tuisk, LAOMAAILM
Jaago Schmuul, FREILE
Sergei Belsner, BAJONETT
Toomas Sõmer, ENGLO
Kristel-Maria Kadajane, GOTOANDPLAY
Liina Kivisild, ABC KÜTE JAHUTUS VENTILATSIOON
Priit Vaikmäe, B&W METALL
Pärt Erikson, GOTOANDPLAY
Tanel Kolk, 3 SELLI
Tiit Toomits, 3 SELLI
Toomas Soopere, LUXVEG
Aivar Lindmets, 3 SELLI
Alfred Brand, B&W METALL
Ardo Aednik, GOTOANDPLAY
Ergo Einla, ABC KÜTE JAHUTUS VENTILATSIOON
Jaana Liivand, SIGMATIC
Jaanus Ljahov, B&W METALL
Karin Punning, ENGLO
Kati Soopere, LUXVEG
Urmas Liivand, SIGMATIC
Tõnno Palm, BALTIC LAUNDRY SERVICE
Madis Mahlapuu, TERA
Kalle Tuhk, DTRIM GRUPP
Anton Sudakov, ALLER COACH
Diana Karp, BALTIC LAUNDRY SERVICE
Riina Klemet, LOITSUKELLER
Mart Rae, RAXOEST
Kristjan Kulu, QSYS EESTI
Mikk Ristna, RAKENDUSGEOLOOGIA
Ranno Troon, AMIGTEX
Raul Vanikov, RAXOEST
Rauno Mikkor, PREAB
Rein Remmel, CLOUD.EE
Aarne Rahn, RAXOEST
Aivar Apsalon, PREAB
Aivo Lokotar, RAKENDUSGEOLOOGIA
Alar Laanso, PREAB
Anu Sopp, PREAB
Jürgen Käsper, CLOUD.EE
Kareli Rahn, RAXOEST
Mihhail Grinkov, PAELA EHITUS
Maanus Raud, LUMEN ERAKLIINIK
Maris Prisko, MALMERK KLAASIUM
Martin Raud, LUMEN ERAKLIINIK
Merike Immato, LUMEN ERAKLIINIK
Tatjana Esolainen, INTOPEX FORWARD
Aleksei Spiridonov, GAASIEKSPERT
Kalle Immato, LUMEN ERAKLIINIK
Gea Grents, PALAZZO SISUSTUSSALONG
Airita Aim, PALAZZO SISUSTUSSALONG
Aleksander Gansen, PALAZZO SISUSTUSSALONG
Reena Rist, PALAZZO SISUSTUSSALONG
Erlend Kotkas, SKYWIND
Silja Sepp, METSAKOHIN
Tõnu Sepp, METSAKOHIN
Janek Sirg, HANSAVEST RENTAL
Silver Toomla, INVENT BALTICS
Indrek Oden, ROADPLAN
Indrek Uusalu, PRIMOSTAR
Priidu Kooskora, ROADPLAN
Priit Eiber, ITECH MEDIA SOLUTIONS
Marija Panfilova, ITECH MEDIA SOLUTIONS
Ego Eistre, ITECH MEDIA SOLUTIONS
Edgar Berman, ROADPLAN
Avo Allikmäe, MIVO EHITUS
Antti Ventsel, ITECH MEDIA SOLUTIONS
Toomas Kadarpik, 3KGROUP
Mati Kaljumäe, MIVO EHITUS
Vadim Apuhtin, PROFLOORS
Siim Heinaste, MIVO EHITUS
Sandra Grossfeldt, 3KGROUP
Riho Milva, ROADPLAN
Rain Allikmäe, MIVO EHITUS
Kaidi Ruusalepp, FUNDERBEAM
Norris Koppel, MONESE LTD EESTI FILIAAL
Indrek Laul, ESTONIA KLAVERIVABRIK
Anastassia Kovalenko, KOVALENKO
Olav Ehala, EHALA
Reet Aus, AUS DESIGN
Joel Ostrat, MAITSE & ELAMUS
Triin Peips, ÖKOPESA
Indrek Kallas, ARHITEKTUURIBÜROO KORRUS
Aigar Roht, ARHITEKTUURIBÜROO KORRUS
Janar Neido, ODIEN
Evelyn Neido, ODIEN
Silver Kallas, AEDES WEB SOLUTIONS
Margus Ots, AEDES WEB SOLUTIONS
Kirsi-Marja Sjöblom, REGULARIS
Kari Olavi Sjöblom, REGULARIS
Raigo Õunapuu, FOB SOLUTIONS
Kudrun Vellet, BONA MANUS
Katrin Hatšaturova, JALAEXPERT
Karl Kallas, JALAEXPERT
Inessa Uus, DECOLAND
Ants Uus, DECOLAND
Tauno Kangro, SKULPTUURIGALERII
Sirje Saaremaa, JALAEXPERT
Sirje Lubi, KROGIUS GROUP SERVICES
Rita Kender, JALAEXPERT
Reiko Kallion, VILLAARE
Piret Vao, BONA MANUS
Mati Ertsen, WIRTGEN EESTI
Martti Hoop, MIRIDON
Marion Laido, 3PUNKTI
Liina Karotamm, KAROTAMMED
Liana Aaviste, SKULPTUURIGALERII
Tõnis Kaasik, ECOMETAL

Gaselli Kongress Facebookis

Gaselliliikumine

Eesti gaselliliikumine tähistab 2018. aastal 18. sünnipäeva – täpselt nii kaua on Äripäev koostanud Gaselli TOPi, korraldanud Gaselli Kongressi ja kirjutanud gasellfirmade käekäigust. Gasell on kiiresti kasvanud ettevõte, kes on kasvatanud viimase kolme aasta jooksul käivet ja kasumit vähemalt 50%. Gaselliliikumine väärtustab kiiresti kasvavaid ettevõtteid teadmises, et just nemad loovad igas riigis enim uusi töökohti, on paindlikud, kiired ja julged. Gaselliliikumine on pärit USAst, termini autor on Ameerika majandusteadlane David Birch. Kiiresti kasvavate ettevõtete edetabeleid koostavad näiteks Soome juhtiv majandusleht Kauppalehti ja Rootsi suurim majandusleht Dagens Industri.

Gaselli TOP

Äripäeva kiiresti arenevate firmade edetabel ehk Gaselli TOP on ilmunud järjest 18 aastat. Paljud kunagi gasellli edetabelisse jõudnud ettevõtted on tänaseks kasvanud suurteks stabiilseteks ettevõteteks. Igal aastal jõuab Gaselli TOPi edetabelitesse  umbes 1000 kiiresti arenevat ettevõtet ehk just nii paljud Eesti ettevõtted vastavad TOPi tingimustele. Kõige kiiremad kasvajad paisutavad oma käivet kümneid kordi.

gasellfirma_small

Kui oled gasellifirma, kasuta julgelt gasellilogo! Laadi alla logo .pdf formaadis Laadi alla logo .png formaadis

Gaselliliikumist toetavad:

lhv_black

Kongressi toetavad:

Hyundai_Logo_Vertical_Black_CMYKcreditinfo-master-log (1)TELIA_P_SPU2017-LOGO_MViDeal_25_logo_cmyk  logo3  Untitled-1  Adduco_logo-vector  Esecom_logo